egt slot oyna – En Cok Kazandıran Slot Oyunu Hangisi
May 13, 2022
Форекс Брокеры С Бездепозитным Бонусом 2022
May 13, 2022
Show all

Yeni oyunlar E3 2021’de Xbox Sport Pass İçin Gelecek Yeni Oyunlar Duyuruldu

E3 2021’de Xbox Sport Cross İçin Gelecek Yeni Oyunlar Duyuruldu

PC için olduğu kadar PlayStation, Xbox ve Nintendo gibi oyun konsolları için de pek çok farklı yeni oyunun çıkacak olması oyun geliştiricilerinin planlar arasında. [newline]God of War’dan Gran Turismo’ya, Pokemon’dan Harry Potter’a pek çok farklı seri oyunu ile birlikte sadece konsollara yönelik de pek çok oyun bulman olası. Bilindiği üzere Steam, dünyanın en büyük oyun platformlarının başında geliyor. Birçok oyun geliştiricisi, geliştirdikleri yeni oyunları ilk olarak Steam üzerinden yayınlamayı tercih ediyorlar. Bundan dolayı oyuncular içinde de en popüler oyun platformlarının başında Steam geliyor. Bundan dolayı yeni çıkacak oyunlar ilginizi çekiyorlarsa Steam, measurement daha çok oyun çeşitliliği sunacaktır. Yeni eklenen bu oyunların bir süre sonra ana sayfadan kaybolduğunu fark ediyorsunuz.

  • Oyun çok geniş bir donanım yapılandırma yelpazesinde çalışmak üzere tasarlanmıştır, böylece pek çok fashionable bilgisayar, rekabetçi bir nişancı oyununda istenen yüksek FPS değerine erişebilir.
  • Oyununuzla ilgili her şey çok daha iyi hâle gelebilir.

Ancak oyun içindeki bazı ürünler gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız iOS cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Şehirler inşa edin, sanat yapın, kendi oyunlarınızı bettilt giriş tasarlayın, işte PS4’te yaratıcı olmanız için hazırladığımız kılavuz. Sevilen PlayStation Oyunlarına göz atın ve her oyun koleksiyonunda bulunması gereken ödüllü klasiklerden ve PlayStation’a özel yapımlardan bazılarını edinin.

Bu da measurement öncelikli erişim, daha uzun oturumlar ve onu destekleyen oyunlarda ışın izlemeyi açma yeteneği sağlar. Day Gone, Playstation da oynayabileceğiniz farklı bir bir hayatta kalma oyunu. Grafik kısmında çok ciddi şeyler olmasa da hikâye ve macera bölümler arası geçişte alışıldık zombi ve hayatta kalma oyunlarının bir tık önüne geçiyor. Oyunda sadece insan, zombi değil aynı zamanda araç kullanımı ve hayvanların da aktif olarak kullanılabilindiğini görüyoruz.

Xbox Sport Pass Şimdiden 2022 İçin Onaylanmış 31 Oyun Açıkladı!

Son çıkan yeni oyunları sizlere kadar ulaştırıyoruz. Bu oyunları tüm bilgisayarlardan sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Günümüzün en önemli oyun odaklı etkinliklerinin başında yer alan E3, on-line olarak oyun severlerle buluştu.

Yeni oyunlar

Netflix kullanıcıları Netflix Games hizmetini kullanabilmeleri için ek ücret ödemek zorunda kalmadan veya uygulama içi satın alma veya reklam olmadan kullanabilecekler. Sürümün bir parçası olarak, Netflix’in dizi kataloğuna bağlı olmayan oyunların yanı sıra iki Stranger Things oyunu ve üç adet de bağımsız oyun bulunmaktadır. Ayrıca Netflix Games kütüphanesinde bulunan bazı oyunları indirerek çevrimdışı olarak da oynayabileceksiniz.

Popüler

Fakat oyun içindeki akış ve hikâye sizi etkileyebilir. Aynı zamanda robotların içerisine giren insanlar ve farklı canlı türleri ile savaşmak oldukça farklı bir fikir. Biraz İronman havası sezebileceğiniz türden bir macera.

Xbox Game Pass Için Gelecek Olan Yeni Oyunlar:

Hemen oyunları aç, çocuklar için güvenli ve en güzel oyunlar ile ücretsiz oyun oyna, bilişsel becerilerini geliştir. Bu çerezlerin topladığı bilgiler, kullanıcı adınız veya profil resminiz gibi kimliğinizi tanımlayabilecek gizli verileri içerebilir. Bu tür çerezlerin kullanımına izin verilmemesi dimension özel bir özelliğin kullanılmamasına neden olabilir ve tercihlerinizi hatırlamasını engeller. Oyunun konusu cinayet hükümlüsü bir oyuncu-yönetmen ile iki koğuş arkadaşının arasında geçiyor. Oyunculuk üzerinden sanat, şöhret, popülerlik kavramları güncel göndermelerle akıcı biçimde işleniyor. Bugün saat 20.30’da Fişekhane’de sahnelenecek oyun sonrasında, 8 Ocak’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde, 10-11, Ocak’ta Ankara Tatbikat Sahnesi’nde seyirci ile buluşacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *